Rodzaje zabiegów odmładzania skóry

Są pewne zabiegi kosmetyczne, które dzisiejsze kobiety będą wybierały chętniej – tylko po to, by wyglądać lepiej, młodziej i atrakcyjniej niezależnie od wieku. Coraz częściej zabiegi te nie są aż tak drogie, jak być może by się wydawało, za to pozwalają w zupełności osiągnąć wymierne korzyści i cel. Do takich zabiegów należą między innymi luminoterapia, krioplastyka i mezoterapia igłowa. Nie każdy salon kosmetyczny może gwarantować wykonywanie tych zabiegów, stąd tak ważne jest rozważne poszukiwanie odpowiedniej osoby, która je wykona.

Kosmetyczki ze swiaturody.com (Katowice) wybrane na podstawie opinii w internecie oraz – częściowo – kobiecej intuicji z pewnością staną na wysokości zadania. Zanim jednak zdecydujesz się na któryś z tych zabiegów warto wiedzieć, na czym polegają i jakie korzyści ze sobą niosą.

Luminoterapia to nic innego, jak terapia światłem. Absolutnie nie mamy tutaj na myśli opalania się czy korzystania z solariów, choć również taki rodzaj światła niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków dla naszej skóry. Do terapii światłem używamy tylko i wyłącznie światła LED – zostało udowodnione, że światło to pomaga odmłodzić skórę, wyleczyć różne postacie trądziku oraz pozwoli zredukować blizny. Jest to jeden z zabiegów chętnie wybieranych przez panie w różnym wieku – a do tego jest zupełnie niedrogi.

Drugim rodzajem zabiegu, który przysłuży się Twojej urodzie, zdrowiu i samopoczuciu jest krioplastyka czyli terapia zimnem. Ten rodzaj terapii posiada nieco inne działanie od poprzedniego zabiegu, niemniej również służy pośrednio odmłodzeniu skóry, ponieważ jej rolą jest pobudzenie mikrokrążenia w skórze za pomocą niskich temperatur. Poprawia to napięcie skóry i w efekcie doprowadza do młodszego wyglądu twarzy niż przed tym zabiegiem.

Mezoterapia igłowa z kolei to rodzaj terapii, który polega na zastosowaniu różnych substancji leczniczych. Zazwyczaj jej zastosowanie pozwala uzyskać długotrwałe i spektakularne efekty – będą one trwały dłużej, a nasza cera będzie robiła wrażenie. Dzięki drobnym nakłuciom pod skórę wprowadzamy małe dawki substancji leczniczych, które w krótkim czasie pozwolą na przebudowę naszej skóry i jej skutecznie odmłodzenie. Przy tym zabieg ten pozwala uniknąć wielu innych konsekwencji, takich jak efekt maski.

Jedna myśl na temat “Rodzaje zabiegów odmładzania skóry”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>