Zabieg z kwasem migdałowym u kosmetyczki w Mielcu

Zabieg z użyciem kwasu migdałowego jest polecany nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Jest to jeden z niewielu kwasów działających tak skutecznie, a jednak niezwykle łagodnie. Decydując się na taki zabieg, należy pamiętać, by wykonywała go doświadczona kosmetyczka. Mielec jest miastem, w którym znajduje się wiele profesjonalnych salonów kosmetycznych. Aby znaleźć jeden z nich wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: „salon kosmetyczny Mielec opinie ze swiaturody.com”.

Jak działa kwas migdałowy?

Kwas migdałowy ma niezwykle łagodne i skuteczne działanie. Nałożony na skórę powoduje złuszczanie warstwy rogowej naskórka i odsłonięcie zdrowej warstwy znajdującej się pod spodem. Peeling jest niezwykle delikatny, ale też bardzo skuteczny, a efekty widoczne są natychmiast. Tak przygotowana skóra wspaniale wchłania składniki odżywcze z maseczek i rożnych innych preparatów, które mogą być zastosowane bezpośrednio po zabiegu. Skóra staje się wyraźnie jaśniejsza i bardziej promienista, przez co wygląda zdrowo i świeżo.

Dla kogo kuracja kwasem migdałowym?

Kwas migdałowy polecany jest właściwie dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i z problemami naczyniowymi. Skóra wrażliwa po zabiegu stanie się bardziej odporna i przestanie przesadnie reagować na różne czynniki zewnętrzne. Skórze trądzikowej kwas pomoże zmniejszyć łojotok i zlikwidować zmiany skórne, a cera nabierze blasku i zdrowego wyglądu. Kwas zastosowany na cerę dojrzałą pomoże usunąć drobne zmarszczki, przebarwienia, a skóra stanie się bardziej napięta i lepiej nawilżona. Każdy rodzaj skóry odniesie wyraźne korzyści z zastosowania kwasu migdałowego.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu kosmetyczka najpierw zmywa makijaż, a następnie nakłada na twarz kwas migdałowy. Po upływie odpowiedniego czasu, zostaje nałożony preparat łagodzący i nawilżający. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie serii 6-8 zabiegów w odstępach tygodniowych. Rezultaty są już widoczne po pierwszym zastosowaniu kwasu, ale przy przebarwieniach czy łojotoku warto zdecydować się na pełną serię zabiegów, a później wykonywać je tylko w celu podtrzymania efektu 2 razy w roku. Należy pamiętać, że po zastosowaniu kwasu migdałowego trzeba zrezygnować z opalania na słońcu i w solarium przynajmniej na 2-3 tygodnie. Wychodząc na słońce trzeba też nakładać krem ochronny z wysokim filtrem.

Jedna myśl na temat “Zabieg z kwasem migdałowym u kosmetyczki w Mielcu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>